WITAMY

Posejdon z powodzeniem działa na rynku od ostatnich 15 lat. Operując w najwyższych standardach staliśmy się jednym z wiodących dostawców urządzeń wyposażenia statku dla stoczni, armatorów i firm zarządzających statkami na światowych rynkach morskich, ropy i gazu, lądowych oraz szeroko pojętego rynku offshore.

NASZE USŁUGI

Dążymy do zapewnienia dostaw wysokiej jakości produktów oraz niezawodnego serwisu na rynku nowych i używanych urządzeń oraz części statkowych takich jak: Silniki główne; Silniki pomocnicze; Generatory prądotwórcze; Turbiny parowe; Turbo sprężarki; Wirówki; Separatory wody zaolejonej; Pompy; Bojlery; Urządzenia hydrauliczne; Sprzęt pokładowy i wiele innych.

W obrębie naszej działalności jest również naprawa i regeneracja statkowych części zamiennych. Całość wykonana według specyfikacji technicznej producenta bądź na specjalne zamówienie klienta.

W oparciu o wytyczne klienta nasza firma oferuje pomoc w projektowaniu i budowaniu konstrukcji stalowych, elementów metalowych, obróbce skrawaniem, pokrywaniem metalu tworzywami sztucznymi.

Z uwagi na fakt, iż wszystkie prace są przeprowadzane w oparciu o własny park maszynowy jesteśmy w stanie zaoferować dostarczenie produktu w konkurencyjnej cenie z szybkim czasem realizacji.

Nasze produkty

W naszych magazynach znajduje się:

  • ponad 200 000 części zamiennych do większości urządzeń morskich
  • mamy również możliwość szybkiego zamówienia części które nie znajdują się w aktualnej ofercie magazynowej.

DLACZEGO MY

Posejdon zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i sprzedawców specjalizujących się w inżynierii morskiej, operacjach morskich, konserwacji i naprawach urządzeń statkowych. Jesteśmy dumni z faktu, że zawsze przewyższamy oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość zależy od naszych osiągnięć i zachowania teraz. Sekretem naszego sukcesu jest ciągła analiza wciąż zmieniającego się rynku morskiego na podstawie zdobytego na przestrzeni lat doświadczenia. Dzięki temu z powodzeniem możemy budować długoterminowe relacje z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami.

MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ NA

    adminSTRONA GŁÓWNA